Almatramp logo_medium

 

Imprezy turystyczne organizujemy i prowadzimy od 1981 roku. Najpierw robiliśmy to w strukturach PTTK, Almaturu i Działu Współpracy z Zagranicą Politechniki Łódzkiej, a od 1992 roku działamy jako Almatramp. Przez ponad dwie dekady zorganizowaliśmy setki imprez w kraju oraz za granicą, zyskując zaufanie wielu stałych klientów.


Byliśmy jednymi z polskich pionierów wyjazdów językowych do Anglii. W 1995 roku nawiązaliśmy współpracę z renomowanymi szkołami Eastbourne School of English i ELAC, która trwa po dziś dzień. Od tego czasu zdobyliśmy doświadczenie na polu organizacji imprez językowych, zyskując wielu przyjaciół w najlepszych szkołach językowych w Anglii oraz na Malcie.


Każda osoba poszukująca mądrego pomysłu na wakacje znajdzie u nas coś dla siebie, zarówno młodzież jak i osoby dorosłe. Nauka języka angielskiego i możliwość nawiązania nowych znajomości z ludźmi z całego świata łączą się w naszej ofercie z atrakcjami takimi jak zwiedzanie najciekawszych obiektów turystycznych Wielkiej Brytanii, rozrywką w nadmorskich kurortach bądź wypoczynkiem w słońcu Malty.

izajur13

 

jurgreen

Jurek Świerczyński
(Greenwich, 16.09.2016)

izaest

Iza Świerczyńska
(Eastbourne, 12.09.2016)