O Firmie

Almatramp

Imprezy turystyczne organizujemy i prowadzimy od 1981 roku. Początkowo w strukturach PTTK, Almaturu oraz Działu Współpracy z Zagranicą Politechniki Łódzkiej, by w roku 1992 rozpocząć działalność już jako Almatramp. Przez ponad dwie dekady zorganizowaliśmy setki imprez w kraju oraz za granicą, zyskując zaufanie licznych stałych klientów.

Byliśmy jednymi z polskich pionierów wyjazdów językowych do Anglii. W 1995 roku nawiązaliśmy współpracę z renomowanymi szkołami Eastbourne School of English i ELAC, która trwa po dziś dzień.  W 2003 roku wyruszył nasz pierwszy obóz autokarowy do Londynu i do dziś nasza autorska marka Londyn Plus cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem i uznaniem uczestników, rodziców i współpracujących z nami szkół. Byliśmy pionierami w zatrudnianiu na naszych imprezach native speakerów. Przez wiele lat jeździli  z nami Chris June i Leo Kashile, a obecnie charyzmatyczny Brytyjczyk Alex Pickering

Zdobyliśmy przez te lata duże doświadczenie i know-how na polu organizacji imprez językowych, które pozwalają nam na oferowanie najwyższych standardów usług

Naszą najważniejszą dewizą jest indywidualne podejście do każdego uczestnika. Wierzymy, że udany wyjazd jest największą reklamą, dlatego przykładamy uwagę do szczegółów każdej imprezy, którą organizujemy. Zatrudniamy kadrę znakomitych, wysoce profesjonalnych opiekunów, którzy podczas wyjazdu pełnią role zarówno nauczycieli jak i organizatorów. Z roku na rok nieustannie poszerzamy i ulepszamy naszą ofertę, wsłuchując się w opinie oraz uwagi naszych klientów.

Każda osoba szukająca mądrego pomysłu na wakacje znajdzie u nas coś dla siebie, zarówno młodzież jak i dorośli. Nauka języka angielskiego i możliwość nawiązania nowych znajomości z ludźmi z całego świata łączą się w naszej ofercie z atrakcjami takimi jak zwiedzanie najciekawszych obiektów turystycznych Wielkiej Brytanii, rozrywką w nadmorskich kurortach bądź wypoczynkiem w słońcu Malty.

WSPÓŁPRACUJEMY M.IN. Z:

Polub nas na Facebooku

By nie przegapić promocji i najnowszych informacji​