Komunikat

Komunikat o Obozach i Kursach Językowych – Wakacje 2020 (22.06.2020)

 

Szanowni Państwo

Z dniem 22.06.2020 informujemy o odwołaniu wszystkich obozów i kursów językowych do Wielkiej Brytanii w tegoroczne wakacje.

Decyzja nasza jest wymuszona przez trwającą w Europie pandemię Covid-19. Podjęliśmy ją po dogłębnej analizie sytuacji w Polsce i Anglii oraz wielotygodniowych konsultacjach z naszymi partnerami. W poczuciu odpowiedzialności i w trosce o bezpieczeństwo naszych uczestników oraz pełną realizacje programu jest to jedyne możliwe rozwiązanie

Do uczestników zapisanych na obozy Londyn Plus i kursy w szkołach w Londynie, Brighton i Eastbourne w wakacje 2020 został wysłany mail z propozycjami. Prosimy o sprawdzenie skrzynek mailowych i mail zwrotny  z wyborem rozwiązania najlepszego dla Państwa 

Jednocześnie zwracamy uwagę, że na naszej stronie jest już oferta na obozy językowe Londyn Plus 2021, a także nowa propozycja na te wakacje – wirtualny kurs językowy on-line organizowany przez szkoły językowe LAL w Londynie i ELAC w Eastbourne. 

Nigdy podczas 28 lat organizacji przez nas imprez taka sytuacja nie miała miejsca, ale mamy nadzieję, ze Państwo również widzą fakt, iż są to dla wszystkich okoliczności nowe, zaskakujące i nie były możliwe do przewidzenia.

 

Dziękujemy za wyrozumiałość, cierpliwość i zapraszamy na wyjazdy wakacyjne w przyszłym roku
Zespół Almatramp