Komunikat

Komunikat dotyczący bieżącej sytuacji (20.05.2020)

Szanowni Państwo

Wakacje już za nieco ponad miesiąc. Oficjalne informacje i komunikaty są niejasne i często sprzeczne, zatem trudno z nich cokolwiek pewnego wyrokować.
Od początku zaistnienia tej sytuacji prowadziliśmy konsultacje z naszymi partnerami w Anglii i analizowaliśmy na bieżąco rozwój wydarzeń w celu bezpiecznego przeprowadzenia wyjazdów. Tym niemniej, biorąc pod uwagę obecne okoliczności uznaliśmy, że zaplanowane przez nas obozy językowe Londyn Plus w lipcu nie będą mogły być zrealizowane.

Wiemy, że uczestnicy naszych obozów bardzo chcieli pojechać i jest to dla nich smutna wiadomość. Mając jednak na uwadze bezpieczną i sprawną realizacje tych imprez, co w obecnej sytuacji nie jest możliwe, jesteśmy zmuszeni podjąć taką decyzje. Dlatego proponujemy nowy dodatkowy termin obozu Londyn Plus w sierpniu.

Do wszystkich uczestników zapisanych na lipcowe obozy Londyn Plus w wakacje 2020 został wysłany mail z propozycjami. Prosimy o sprawdzenie skrzynek mailowych i mail zwrotny  z wyborem rozwiązania najlepszego dla Państwa

Jednocześnie zwracamy uwagę,że na naszej stronie jest już oferta na obozy językowe Londyn Plus 2021, a także nowa propozycja na te wakacje – wirtualny kurs językowy on-line organizowany przez szkoły językowe LAL w Londynie i ELAC w Eastbourne.  

Nigdy podczas 28 lat organizacji przez nas imprez taka sytuacja nie miała miejsca, ale mamy nadzieję, ze Państwo również widzą fakt, iż są to dla wszystkich okoliczności nowe, zaskakujące i nie były możliwe do przewidzenia.

Dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość
Zespół Almatramp